DEVA PARTİSİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YENEROĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI
DEVA PARTİSİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YENEROĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI

Partisinin, milletin dertlerine, adaletsizliklere ve ekonomik krize deva olmak için büyük bir heyecanla kurulduğunu anlatan Yeneroğlu, "Partimizi kurduğumuzda ülkemiz ekonomik, sosyal ve hukuki bir krizin ortasındaydı. Maalesef öngördüğümüz gibi bu kriz, gün geçtikçe daha da derinleşerek devam etmektedir. Hayat pahalılığı ve işsizlik artmakta, iktidarın akıl almaz politikaları sebebiyle her geçen gün daha fazla fakirleşmekteyiz." ifadelerini kullandı.

Yeneroğlu, DEVA Partisi'nin, adalet, ekonomi ve toplumsal kutuplaşma sorunlarını çözme kapasitesine sahip güçlü kadroların partisi olduğunu savunarak şöyle konuştu:

"Sorumsuz, keyfi yönetime son vererek hukukun üstünlüğünün tanındığı, yargının bağımsız olduğu, temel hak ve özgürlüklerin, eşitçe ve Anayasa'ya aykırı şekilde kısıtlanmadan kullanılabildiği, güce değil adalete hizmet edildiği, toplumsal barışın tesis edildiği, dini, dili, etnik kökeni, cinsiyeti, hayat tarzı ve siyasi görüşü nedeniyle kimsenin ayrımcılığa maruz kalmadığı, yaşanabilir, müreffeh bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz."

09.03.2021

Bu haber 6211 kişi tarafından okundu.

Okuyucu Yorumları
Haber Gönderin

LiberalGazete.com basın özgürlüğünün yaygınlaşması, var olan tüm düşüncelerin siyasi temsilcilerini kamuoyuna taşımayı amaç edinmiştir.

liberalgazete.com'un ticari bir faaliyeti yoktur.

  • bilgi@liberalgazete.com

KÜNYE

Yazar Olmak İstiyorum
Yazar Girişi
Üye Girişi
Üye Ol

E-Bülten Kayıt

Haberlerden anında haberdar olun!


Copyright © 2020 www.liberalgazete.com | Tüm hakları saklıdır.